Klubs „Madam Fleur” kā radoša darbnīca dibināts 2007 g. nogalē un domāts tiem, kuriem, dažādu apstākļu dēļ, nav iespēju regulāri apmeklēt nodarbības kursos. Tikšanās klubā notiek reizi mēnesī, parasti tās ir sestdienās no plkst. 14-00 līdz 17-00. Tikšanas datumu nozīmē paši apmeklētāji. Paredzētās tikšanās laikā notiek radoša darbnīca pēc iepriekš sarunāta temata. Pie tējas tasītes, jaunumu apspriešana dažādās rokdarbu jomās, apmaiņa ar idejām , tehnikām un metodēm. 10 gadus kluba radošas darbnīcas apmeklē sievietes dažādā vecumā. Viņas apvieno: mīlestība rokdarbiem un mērķis padarīt savu dzīvi jaukāku un krāšņāku.

Visi izstrādājumi, kas ir izdarīti radošo darbnīcu laikā, var izmantot ikdienas dzīvē. Tas var būt gan zīda apgleznošana, gan netradicionālu, stilīgu rotu pagatavošana, gan dekupāžas paņēmienu piemērošana mākslīgai tērpu apstrādei, vai arī trauku apgleznošana un t.t. Akurāti , kvalitatīvi un stilīgi ar savām rokām izgatavota manta kā dāvana draugiem vai tuviniekiem vienmēr atšķirsies no tām patēriņa precēm, ar kurām pilni veikali. Ja arī Jums ir vēlēšanās iestāties mūsu klubā – zvaniet! Vienmēr laipni lūdzam!

Tālr. 20175596

No 25.01.2017  Tiek uzsākts pieraksts uz radošo darbnīcu “STIKLA APGLEZNOŠANA. VITRĀŽAS TEHNIKA”, kas notiek 25.02. 2017.g.  no 14-00 līz 17-00.

Apmaksa:  ir 12 eiro ar materiāliem.

Līdzi atnest: nelielu krūzi vai vāzi no caurspīdīga stikla.

39786